האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

ראשי

סקס או-לוגיה- בין מסכים למסכות- מה קורה באמת בחדר המיטות-גאולה פלדמן


book-cover

הספר עוסק בהיבטים הפסיכולוגיים והרגשיים של מיניות , ומציג את הקשר בין הפסיכולוגיה לפיזיולוגיה בהקשר של מיניות.
בשפה נגישה ובהירה  מנגיש הספר לקורא נושא שלרוב לא מדברים עליו גם לא בחדרי הטיפול. מין ומיניות . 
הספר כולל תיאורי מקרים ותהליכי טיפול המבוססים על דמיונה של המחברת ועל עשר שנות עבודה כמטפלת מינית מוסמכת. 

"בעידן שבו סקס הוא כבר לא מילה גסה ודימויים מיניים ניבטים אלינו מכל עבר, נדמה כי אנו חיים בזמנים של פתיחות ושחרור מיני, אולם מחקרים מראים כי קיימת ירידה מתמדת בחשק המיני ועלייה בשכיחות הקשיים באינטימיות. מתברר, כי החשיפה האדירה לתכנים ארוטיים ולריגושים מהירים לצד אובססיית הביצועים הם בעוכריה של המיניות שלנו.

אז מה הורג לנו את התשוקה? האם הפורנו פוגע בחיי המין שלנו? מדוע חרדת ביצוע היא תופעה כה נפוצה? האם כדאי לממש פנטזיות מיניות? מדוע האורגזמה מגיעה מהר מדי או מתעכבת? ולמה גם כשהזוגיות טובה ואוהבת הסקס פשוט לא מהנה?

הספר "סקס-או-לוגיה" הוא פרי עבודה ממושכת וארוכת שנים בקליניקה לטיפול מיני. הספר כתוב בשפה בהירה ובגובה העיניים ומספק הצצה נדירה למתרחש בחדר הטיפול המיני ובעצם בחדרי המיטות של כולנו. הוא חושף את האתגרים המיניים הנפוצים ביותר עמם מתמודדים נשים גברים וזוגות ומסייע להבין מהי מיניות ואיך סקס "עובד" באמת, בלי מסכים וללא מסכות.

הספר פונה הן לאנשי טיפול והן לקהל הרחב. הקריאה בו שופכת אור על ההיבטים הפסיכולוגיים של התפקוד המיני, מתווה דרך להבנה נכונה יותר של המיניות כחויה אמוציונאלית ומקנה כלים להתמודדות בריאה ואפקטיבית עם השאלות, הלבטים והקשיים הנפוצים בתחום האינטימי."

לקריאת פרק לדוגמה לחץ כאן - הפרק "מיתה זוגית" עוסק בדעיכת התשוקה  המינית בקרב  זוגות נשואים

לפרטים על רכישת הספר בהוצאת מטר לחץ כאן


על המחברת - גאולה פלדמן - עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת זוגית ומטפלת מינית מוסמכת במרפאות ציבוריות ובקליניקה פרטית. מדריכה לטיפול מיני ומלמדת בתוכנית להכשרת מטפלים מיניים באוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת חיפה. היא בעלת ניסיון רב שנים בטיפול בגברים ונשים, זוגות ויחידים, המתמודדים עם קשיים במימוש זוגיות ואינטימיות.
 

מה באגודה?

  • מה חדש