האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

ראשי פורומים ראשי חוקי הפורום
ברוכים הבאים, אורח
שם משתמש סיסמא: זכור אותי

חוקים

חוקי הפורום

תנאי שימוש בפורומים
שלום וברוכים הבאים לדף הפורומים של אתר האגודה הישאלית לטיפול משפחתי וזוגי.

מסמך זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. ראשית, אנחנו מודים לך על שבחרת לגלוש באתר האגודה. תקנון זה מהווה הסכם משפטי, והגלישה באתר מהווה הסכמה לתקנון זה.

עיקרי התקנון: (אנא קרא בעיון!)
* התכנים המתפרסמים באתר, מועלים ע"י גולשים בעבור הגולשים. הנהלת האתר אינה נושאת באחריות כלשהי לתכנים באתר זה. נפגעת מתוכן שפורסם באתר? פנה אלינו במייל venezia@netvision.net.il . 

* בעת פרסום תכנים באתר, עליך להיות מודע כי האחריות על התכנים חלה עליך. פרסום התכנים עשוי לחשוף אותך לתביעות דיבה, נזיקין והפרת זכויות. לכן, הפעל שיקול דעת בעת פרסום הדברים. הנהלת האתר שומרת מידע אודות הגולשים באתר, ותשתף פעולה עם רשויות החוק במידה ויתקבל צו מתאים.

* השמע להוראות מנהלי הפורומים וקרא בכל פורום את חוקיו ואת התוספות שלו לתקנון זה. חשוב לזכור שהמנהלים באתר גם הם בני-אדם וגולשים, ולכן אל תצפה לזמינות מסביב לשעון וכמו-כן, היה סלחן לטעויות שנעשות לעתים.

* קרא את התקנון לפחות פעם אחת בשלמותו! גם אם זה משעמם והאינסטינקט הראשון הוא לעבור לסופו.

* מפרסם יקר! אין לפרסם ע"ג הפורום שירותים כלשהם בתשלום ו/או שירותים שמספקים טובת הנאה כלשהי למפרסם אותם, אלא בפורומים המיועדים לכך.

* גלישה מהנה באתר. אנחנו, צוות האתר, זמינים בכל נושא (כמעט).

התקנון:
גולש יקר,
* הנהלת הפורומים שומרת לעצמה את הזכות להסיר מהאתר כל הודעה המתפרסמת באתר, ואף להפסיק את השתתפותך בפורומים, ללא אזהרה ועל פי שיקול דעתה הבלעדי; לא תהינה לך תביעות כלשהן כנגד הנהלת האתר בגין פעולות אלו.

* בהרשמך לפורומים, ייתכן ותזין מידע מסויים למערכת האתר, שיתכן ולא ניתן יהיה להסירו מהמערכת. במילוי טופס הרישום, הנך מסכים שהפרטים המוזנים בו ישארו במערכת האתר ללא אפשרות מחיקה. הנהלת האתר תנסה לשמור ככל יכולתה על פרטיות הגולשים, אך ישנם גורמים אשר אינם בשליטתנו, והאתר לא יהיה אחראי בשום מקרה, ולא תהיינה טענות כנגד האתר או כנגד מי מבעליו, במידה ונחשף מידע שנמסר דרך האתר לגולשים אחרים או בגלל חדירה לא מורשית למחשבי האתר או מכל סיבה אחרת. אנו ממליצים שלא למסור מידע אישי / פרטים מזהים דרך הפורומים או מערכת ההודעות הפרטיות (ודרך האינטרנט בכלל) אם פרטיותך חשובה לך.

* בעת פרסום תוכן באתר (בכלל זה ידיעה, הודעה, שאלה, תמונה, קובץ וידאו, אודיו ו/או כל סוג מידע אחר) הנך מאשר, כי כל המידע ו/או הנתונים ו/או הפרטים ו/או התכנים שאתה מוסר/ת לפרסום באתר הינם אמיתיים, נכונים ומדויקים, וכי אתה הוא הבעלים של כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים אלה, או כי אתה מורשה ליתן לפורטל המהנדסים הרשאה לעשות בהם כל שימוש, כאמור להלן. כמו כן, ידוע לך כי:

* במסירת תכנים לפרסום באתר, אתה מקנה לו רשיון חינם שאינו מוגבל בזמן, לעשות כל שימוש, לרבות אך לא רק, להציג, לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק ולהשתמש בתכנים לפי שיקול דעתה, בכל שירותי התוכן שהיא מספקת, לרבות העברתו לצדדים שלישיים. כן ידוע לך, ואתה מסכים/ה לכך, כי לפורול המהנדסים חופש מוחלט ובלתי מוגבל לשנות את התכנים ו/או לערכם.

* אינך זכאי/ת, ולא תהיה זכאי/ת בעתיד, לכל תמורה שהיא, בכסף או בטובת הנאה אחרת, עבור מסירת התכנים לאתר האגודה, וכי אתר האגודה אינו מתחייב לפרסם את מקור התכנים.

* בתכנים שהנך מספק/ת לאתר אין משום שימוש בתכנים שאינם חוקיים ו/או מפרים הסכם או התחייבות או זכות כלשהם, לרבות זכויות קניין רוחני וזכויות יוצרים ו/או מזיקים ו/או מאיימים ו/או גסים ו/או מטרידים ו/או פוגעניים ו/או גזעניים ו/או משמיצים ו/או עלולים להוות הוצאת דיבה ו/או לשון הרע ו/או עלולים לעלות כדי הפרת פרטיותו של אדם אחר ו/או שימוש בתכנים העלולים לשדל משתמש אחר ו/או לקדם מטרה בלתי חוקית ו/או שעלולה לגרום לנזק.

* אין לפרסם באתר תוכן אשר מעודד הפרה של זכויות יוצרים ו/או שידול לדבר עבירה ו/או עידוד אחר לביצוע פעולה שסותרת את תקנון זה.

* היה ויופר תנאי מתנאים אלה, תשפה ו/או תפצה את אתר האגודה בגין כל נזק ו/או הוצאה שייגרמו לה בשל הפרה כאמור.

* אין לפרסם באתר כל תוכן אשר נוגד את חוקי מדינת ישראל.

* המידע המפורסם באתר מפורסם על אחריות המפרסם בלבד, והאתר מסיר מעצמו כל אחריות שהיא בנוגע לפרסומים אשר פורסמו על ידי הגולשים באתר. במקרה של דין ודברים עם הרשויות המוסמכות, ינתנו פרטי הגולשים לגורמים המוסמכים ללא היסוס.

* כל תנאי השימוש המצויינים לעיל, כפופים לשינויים בכל עת, ללא התראה מראש. המשך השימוש בפורומים מהווה הסכמה לתנאים המפורסמים בו במועד השימוש, ומחובת הגולש לבדוק אם, ומתי, השתנו התנאים.

בברכה,
הנהלת הפורומים

עבור לקטגוריה

זמן ליצירת דף: 0.25 שניות