האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

ראשי רשימת מטפלים זהבי-אסא אביבה

זהבי-אסא אביבה

זהבי-אסא אביבה


zehaviasa aviva
תחום התמחות: עבודה סוציאלית 
כתובת: ירושלים, אפרת
טלפון:
נייד: 052-8567977
דואר אלקטרוני: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
אתר אינטרנט:  http://avivazahavi-asa-hebrew.weebly.com/
 


מומחיות מקצועית :


עו"סית קלינית ומפטלת ומדרכיה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי

לכל אדם, זוג ומשפחה יש את הדרך הייחודית שלהם לראות את העולם ולהתמודד עם אתגרי החיים. כאשר דרכי ההתמודדות שאנו מורגלים אליהן מפסיקות לעבוד, טיפול יכול לתדלק את היצירתיות שלנו ולעזור לנו לגלות נקודות מבט חדשות להתנהלות חיינו. נקודות מבט אלה מרחיבות את הבנתנו לקשיים הנוכחיים שאנו חווים; חוקרות את הקשר בין העבר להווה; ומאפשרות לנו לספר סיפורים חדשים על עצמנו ועל האנשים המשמעותיים בחיינו.
עם נסיון קליני של יותר מ-20 שנה בקליפורניה ובישראל, זכיתי לעזור לילדים ומתבגרים בסיכון, למבוגרים בכל הגילים, לזוגות ולמשפחות ללמוד איך לנווט את חייהם לכיוונים חדשים.

תחומי התמחות :
כמטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, אני בעלת נסיון ב:
• סיוע לבני זוג בשיפור מערכת היחסים ביניהם.
• הדרכת הורים (כולל חד-הוריים/הוריות) שמטרתה לזהות דרכים יעילות יותר לגידול ילדיהם.
• סיוע לבני משפחה לשינוי דפוסי התנהגות המזיקים לרווחתם הרגשית והפיזית.

תחומי המומחיות שלי כוללים עבודה עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים שחווים או שחוו התעללות נפשית/פיזית או פגיעה מינית; עבודה עם זוגות שנמצאים בתהליכי גירושין או שכבר התגרשו; עבודה עם זוגות בנישאוים שניים המתמודדים עם המורכבות של לאחד שתי משפחות נפרדות; עבודה עם זוגות או משפחות שמתמודדים עם הפרעות נפשיות (כגון דכאון, חרדות, הפרעה טורדנית-כפייתית) אצל חבר משפחה; עבודה עם אלו המתמודדים עם לקויי למידה או בעיות קשב וריכוז (כולל בני הזוג והורי המטופלים); ועבודה עם יחידים, זוגות או משפחות אשר עלו לארץ ומתמודדים עם מגוון שינויים בעקבות ההיגרה (כולל זוגות שבהם יש בן/בת זוג שהינו יליד הארץ ואחד שהינו עולה חדש או ותיק).
הגישה הטיפולית שלי מבוססת על טיפול מערכתי וטיפול פסיכודינאמי (עם דגש על התקשרות). אני משלבת עבודת גוף-נפש, מיינדפולנס, EMDR, הרפייה, התמקדות ודמיון מודרך לתוך העבודה הטיפולית שלי, במיוחד כאשר מדובר בטראומה, חרדות ודכאון.
אני בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית ובעלת רשיון קליני לטיפול בפסיכותרפיה ממדינת קליפורניה. אני מוכרת ע"י האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי כמטפלת ומדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי וסיימתי הכשרה בטיפול זוגי ומשפחתי במכון למשפחה בנוה ירושלים; במכון מגיד – בית הספר לפסיכותרפיה באוניברסיטת עברית; ובמכון שילוב בירושלים. אני מוכרת כמדריכה לסטודנטים לעבודה סוציאלית מטעם ביה"ס לעבודה סוציאלית של האוניברסיטה העברית. אני בעלת קליניקה פרטית בירושלים ובאפרת ומטפלת בעברית ובאנגלית.

האגודה אינה אחראית לתוכן המתפרסם בדף זה 

 

 

 

מה באגודה?

  • מה חדש