האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

ראשי רשימת מטפלים ריב-פלטי שרית

ריב-פלטי שרית

ריב-פלטי שרית


תחום התמחות: פסיכולוגיה
כתובת: קבוץ הסוללים - ליד צומת המוביל
טלפון:
נייד: 052-4407575
דואר אלקטרוני: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
אתר אינטרנט:
 אודות עצמי

אני מאמינה באנשים ובהתכוונותם למימוש עצמי ולהגשמת איכויותיהם הפנימיות.
אני רואה בקשר טיפולי מרחב המאפשר התחברות למשאבים פנימיים, ומשם התפתחות וצמיחה, תוך התבוננות בתהליכי חשיבה בדפוסי פעולה וכמובן, במנעד רחב של רגשות.
טיפול הוא בעיני לפני הכול חוויה של מפגש אנושי, של קשר, ובתור שכזה הוא עשוי להיות מעצים ומרפא. אני מכוונת לפגוש בתהליכים טיפוליים את האדם השלם שמולי.
לא רק את הקשיים המצוקות והלקויות אלא גם, ואולי בעיקר, את העוצמות, המשאלות והכוחות. האדם עצמו נושא בחובו, כך להשקפתי, את גרעין ריפויו, ובתהליך הטיפול אני מנסה לסייע לו להתקרב אל המקום המאמין, המקווה, המשתוקק ושוחר השינוי...
בטיפול אני מנסה לזהות את צרכיו של מי שמולי, ולהתאים את התערבויותיי למה שעשוי לקדם את המטופל ולתרום לרווחתו, כל זאת בתהליך הדדי ומכבד של דיאלוג.

השכלה, הסמכה ורישוי מקצועי:

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, Antich University, CA, USA.
לימודי פסיכותרפיה בתוכנית התלת שנתית באוריינטציה פסיכואנליטית, אוניברסיטת חיפה.
רישום בפנקס הפסיכולוגים, מוסמכת האגודה הישראלית לטיפול משפחתי.
מוסמכת האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה.

ניסיון מקצועי:

2006-היום: עבודה בקליניקה פרטית ב"הסוללים": ליווי תמיכתי של ילדים, מתבגרים, בוגרים צעירים, זוגות ומשפחות בהתמודדות עם משברים התפתחותיים ומשברי חיים.
ניסיון בעבודה עם בעיות וויסות רגשי והתנהגותי, הפרעות אכילה, התמכרויות, תנודתיות במצב הרוח, תהליכי שינוי ואתגרי הסתגלות, משברים זוגיים, התמודדות עם טראומה, הדרכת הורים ושיקום צעירים נפגעי נפש בקהילה.
2013: טיפול פרטני ומשפחתי בקהילת "הדרך": מסגרת כוללנית לטיפול במכורים (אלכוהול, סמים מין והפרעות אכילה) בפיקוח משרד הרווחה.
2010-2012: פרקטיקום מקצועי במרפאה לטיפול בהפרעות אכילה בביה"ח רמב"ם, חיפה.
ליווי פרטני של מתמודדות צעירות עם מגוון הפרעות אכילה והשתתפות בהנחיית קבוצת הורים.
2002-2012: טיפול פרטני ומשפחתי בכפר איזון, קהילה טיפולית כוללנית לבוגרים צעירים במצבי משבר (בחלקם על רקע שימוש לרעה בסמים ואלכוהול). תמיכה בהתארגנות ראשונית ממשבר ובראשית שיקום בקהילה, וכן ליווי משפחות בהתמודדות עם משבר הבן / הבת והתערערות המבנה המשפחתי.
2007-2008: טיפול פרטני והדרכת הורים במסגרת "ליבת הקשב": התמחות בליווי מתמודדים עם מגוון בעיות וויסות וביניהן הפרעות קשב וריכוז ונגזרותיהן. עבודה עם ילדים, הורים ומסגרות חינוך בגישה מארגנת ומעצימה.


האגודה אינה אחראית לתוכן המתפרסם בדף זה 

 

 

 

מה באגודה?

  • מה חדש