האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

ראשי רשימת מטפלים זקס רונית

זקס רונית

מעמד באגודה - מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת
*** הסמכת האגודה ניתנת לאחר אישור תיק הסמכה המעיד על לימודים והתמחות מקצועית בהתאם לקריטריוני האגודה.


ronit z 
תחום התמחות: טיפול זוגי ומשפחתי
כתובת: רעננה - קליניקה פרטית
טלפון:
נייד:  050-8447242
דואר אלקטרוני:   כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
אתר אינטרנט:
 


logo ronitz


M.A יעוץ חינוכי, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת.

אודות עצמי:

שמי רונית, נשואה ואם לשניים. אני מטפלת בטיפול אישי, זוגי, משפחתי ובמתבגרים.הניסיון המקצועי רב השנים שלי תרם לבניית ארגז כלים ייחודי, המשלב מיומנויות טיפוליות רבות, ומאפשר את הטיפול המיטבי עבור המטופלים, ומקנה להם כלים להתמודדות בטווח זמן קצר.

אני רואה זכות גדולה ביכולת שלי ללוות זוגות, משפחות, ואנשים לייצר חיבורים מיטיבים, מאפשרים ומצמיחים לעצמם, לבני זוגם ולמשפחתם.
בנוסף, אני גם מומחית בהדרכת קבוצות ופיתוח מקצועי ומשלבת את הניסיון והמיומנויות מתחום הטיפול הזוגי והמשפחתי ומתחום "הגל השלישי" בפסיכולוגיה.

מומחיות מקצועית ושיטות טיפול :

• מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת
• מטפלת מוסמכת בשיטת IMAGO
• התמחות בשיטת IFS
• התמחות בטיפול בטראומה EMDR
• התמחות בטיפול נרטיבי
• התמחות בפסיכותרפיה גוף נפש ו- MINDFULNESS

במהלך עשרים השנים האחרונות עסקתי בתחומים הבאים:

קליניקה פרטית ברעננה לטיפול אישי, זוגי, משפחתי ובמתבגרים. בנוסף, מטפלת זוגית במכון "איזונים". במהלך השנים עבדתי גם בתחנה לטיפול משפחתי בהרצלייה, וב"אל-סם" ברעננה.
הדרכת קבוצות ופיתוח מקצועי - מומחית בהדרכה ובהעברת סדנאות לצוותים טיפוליים וצוותי חינוך העובדים עם ילדים ומתבגרים בסיכון.
מנחה מחוזית באגף שח"ר במשרד החינוך לצוותים במועדוניות משפחתיות טיפוליות לילדים בסיכון. ריכוז והנחייה של צוות המנחות הטיפוליות, ובנוסף הדרכת יועצות חינוכיות.
"סדנת חיבורים" – פיתחתי ובניתי את סדנת "חיבורים"- העוסקת בכלים יישומיים בתקשורת מקרבת, ומאפשרת למשתתפים בסדנא לצאת למסע אישי מרתק לתוך עולם החלקים הלא מודעים שלהם המפעיל אותם בתקשורת עם האחר. התוכנית חוללה עד היום שינוי משמעותי בתקשורת הבין אישית של בוגריה ואפשרה להם לעבור "גשרים" חדשים בתקשורת הבין אישית.האגודה אינה אחראית לתוכן המתפרסם בדף זה 
.

 

 

 

מה באגודה?

  • מה חדש