האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

ראשי רשימת מטפלים בן - דוד שרית

בן - דוד שרית

מעמד באגודה - מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת
*** הסמכת האגודה ניתנת לאחר אישור תיק הסמכה המעיד על לימודים והתמחות מקצועית בהתאם לקריטריוני האגודה.


sarit bd
תחום התמחות: עבודה סוציאלית 
כתובת: יבנה
טלפון:
נייד: 054-4668756
דואר אלקטרוני: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
אתר אינטרנט:
 
עובדת סוציאלית M.S.W ומטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת, בעלת ניסיון רב בטיפול

למה לי טיפול משפחתי וזוגי? אנחנו יצור חברתי שנמצא כל הזמן במערכות יחסים עם הורינו, בן זוגנו וילדינו. לפעמים יש לנו קושי באחת מהמערכות האלו והקושי הזה משבש לנו את תחושת הרווחה האישית, המקום האישי שלנו והבית שלנו מאבדים את תחושת ההגנה והביטחון והופכים להיות מקום מקשה או מערער עבורנו.

כל היום אנחנו עסוקים באינטראקציות עם אנשים. שואלים שאלות, מבקשים בקשות ומצפים לאינספור ציפיות. הגברת המודעות על מערכות היחסים שלנו, איך אנחנו מגיבים ומדוע ואיך אנחנו מתנהלים בסיטואציות יכולות לשפר ולשנות את המערכת כולה ולהכניס לחיינו הבנה של תהליכים שאנו עוברים כבני אדם וגם קצת שקט ושלווה.

אני מזמינה אתכם להיות חלק מחקירה זו, לאפשר לעצמכם את ההזדמנות לחוות קשר טיפולי בטוח ומכיל בגובה העיניים, שבאמצעותו אפשר לבנות משהו חדש ולהבנות דרכו.

אודות עצמי

בעלת קליניקה פרטית ביבנה. עוסקת בטיפול אישי, זוגי, משפחתי והדרכת הורים.
עובדת סוציאלית (M.S.W) תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה וירושלים, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול בחיי נישואין ובמשפחה, מנחת קבוצות טיפוליות ומאמנת אישית.
כיום, עוסקת בטיפול אישי, זוגי משפחתי והדרכת הורים. בנוסף לקליניקה הפרטית בעלת ניסיון מהמגזר הציבורי בעבודה במרכז הורים וילדים כמטפלת משפחתית וזוגית. כמו כן בעלת ניסיון בעבודה עם מתבגרים, עבודה במערכות הבריאות בטיפול בחולים ובני משפחותיהם שהתמודדו עם מצבי משבר וחולי כרוניים,  בעלת ניסיון בטיפול קבוצתי: קבוצת זוגות, קבוצות הורים, קבוצות דיאדיות.

בקליניקה הפרטית מקבלת אנשים אשר מתמודדים עם קונפליקטים זוגיים, גירושין, משברי חיים, הדרכת הורים, קונפליקטים ביחסים עם משפחת המוצא. כמו כן טיפול פרטני במצבי דיכאון וחרדה.

האני מאמין שלי

טיפול יכול לשנות חיים!האגודה אינה אחראית לתוכן המתפרסם בדף זה 

 

 

 

מה באגודה?

  • מה חדש