האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

ראשי רשימת מטפלים אפיק דלית

אפיק דלית

 מעמד באגודה - מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת
*** הסמכת האגודה ניתנת לאחר אישור תיק הסמכה המעיד על לימודים והתמחות מקצועית בהתאם לקריטריוני האגודה.

    
dalit a
תחום התמחות:     פסיכולוגיה חינוכית/טיפול זוגי ומשפחתי
כתובת: להבים
טלפון:
נייד: 050-7845836
דואר אלקטרוני:            כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
אתר אינטרנט:


אני פסיכולוגית חינוכית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת- מומחית ומדריכה בשני התחומים. בעלת תואר ראשון (בהצטיינות) בפסיכולוגיה ופילוסופיה, מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר שני (בהצטיינות) בפסיכולוגיה חינוכית מהאוניברסיטה העברית. בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה אינטגרטיבית של מכון מגיד, וקורסים מקצועיים שונים בארץ ובחו"ל. בעלת ניסיון של כ- 30 שנות עבודה, שברובן חילקתי את זמני בין עבודה במערכת הציבורית (כפסיכולוגית חינוכית, רכזת צוות ומדריכה), לבין עבודה טיפולית בקליניקה. שני המסלולים הזינו והעשירו זה את זה באופן הדדי. מאחוריי שנים של הכשרה מקצועית רחבה ומגוונת בגישות דינמיות, משפחתיות, וממוקדות שינוי. זה מאפשר לי לשלב ידע וכלים מגישות טיפוליות שונות, באופן אינטגרטיבי ומותאם אישית . בתחום הזוגי (שהוא תחום עיסוק מרכזי שלי כיום) התמחיתי במיוחד בגישת האימגו, ובטיפול ממוקד רגש (E.F.T), כמו כן, הוכשרתי לאחרונה גם במודל של "גירושין בשיתוף פעולה", שמסייע להתמודד עם משברי גירושין מורכבים באמצעות צוות רב-מקצועי.
בעבודתי הטיפולית, אני מחזיקה בהשקפה הומניסטית שמכבדת את המטופלים ואת הכוחות שלהם- ואינה מתמקדת בתוויות ובסימפטומים. במסגרת זו, אני מייחסת חשיבות רבה לקשר התומך, הבטוח והאמפטי בין מטפל ומטופל, זאת מבלי לוותר על המיקוד והמכוונות להשגת המטרות הטיפוליות. מאמינה ביכולתו של כל אדם להתפתח ולהשתנות, אם רק יבחר בכך, וייקח חלק פעיל בתהליך.


אני מקבלת פניות בתחומים הבאים:
טיפול זוגי (קשיים ביצירת קשר זוגי, קשיים טרום-נישואין, קונפליקטים מתמשכים בין בני זוג, משברי נישואין וגירושים, סוגיות של נאמנות ובגידה, ועוד)
טיפול אישי- מבוגרים

טיפול משפחתי והדרכת הורים (משברי חיים והתפתחות, אובדן ושכול, יחסי משפחה לקויים, קשיים מול משפחות המוצא, אלימות במשפחה, חוסר אונים הורי, ילדים "מקשים" ועוד)
טיפול ממוקד בילדים ונוער  פחדים וחרדות ,ביישנות וחרדה חברתית, דחייה חברתית, דימוי עצמי נמוך, קשיי למידה והפרעות קשב וריכוז, סרבנות בית-ספר, שאלות זהות וזהות מינית, עקשנות ומרדנות וכד'.
הדרכות פרטניות או קבוצתיות למתמחים בפסיכולוגיה חינוכית ובטיפול משפחתי וזוגי.


האגודה אינה אחראית לתוכן המתפרסם בדף זה 

 

 

 

מה באגודה?

  • מה חדש