האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי THE ISRAEL ASSOCIATION FOR COUPLE AND FAMILY THERAPY

ראשי רשימת מטפלים ונגרקו לוי סבג ענת

ונגרקו לוי סבג ענת

 


 anat lsv
תחום התמחות: טיפול משפחתי וזוגי
כתובת: קרית אתא,קרית ביאליק, יקנעם עלית.
טלפון:
נייד:  054-2604164
דואר אלקטרוני: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
אתר אינטרנט:

 

 

 

 

 
תחום התמחות:
טיפול פסיכולוגי אישי, טיפול זוגי ומשפחתי, טיפול בבעיות במיניות, טיפול בחרדה, בדכאון, טיפול במשברים זוגיים, במצבי אבל, אובדן, גירושין, נכות וחולי כרוני, ליווי מטופלים בתהליכי עיבוד זהות מינית ודילמות הנלוות לכך.

אני בעלת תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה, פסיכולוגית חינוכית מדריכה, מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת, בוגרת תכנית ההכשרה הדו-שנתית לטיפול מיני באוניברסיטת בר אילן.

שיטות טיפול עיקריות:
טיפול פסיכודינמי, טיפול נרטיבי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), טיפול בקבלה ומחויבות (ACT).

ניסיון מקצועי:
עבודה בשירות הציבורי עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה כפסיכולוגית חינוכית עם משפחות בהתמודדות עם לקויות למידה, הפרעת קשב ורכוז, קשיים התנהגותיים ורגשיים , הפרעות בתקשורת, קשיים בסמכות הורית, התמודדות עם מעברים, אובדנים, חולי כרוני, תהליכי גירושין, משברי חיים.
במקביל עברתי התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי בשירותים חברתיים עירוניים, והתמחות בטיפול מיני כשנה בבי"ח באיזור המרכז במרפאה לטיפול מיני.

אני מאמין מקצועי:
אני מאמינה שלכל אדם יש צורך טבעי להיות בקשר בריא, איכותי, מצמיח, לחוש נאהב ואוהב, להרגיש משמעותי ושייך, לגלות את החוזקות והכשרונות הטמונים בו ולהביא אותם לידי ביטוי בצורה הכי נכונה לו בחייו. הטיפול מעניק למטופלים מרחב נינוח, חם, בטוח ומכיל לחשיפה ולהבעת צרכים רגשיים חשובים אלו ולחשיבה כיצד להביאם לידי ביטוי ומימוש בחיי היום יום.
בנוסף, בטיפול אני מסייעת למטופלים להתמודד עם חרדות, דכאון, חשיבה שלילית המלווה בביקורת עצמית גבוהה ומקנה כלים לויסות רגשי. לעיתים מטופלים מגיעים סביב קושי לקבל החלטות בדילמות חיים מהותיות וזקוקים לאוזן קשבת, להרחבת הפרספקטיבה מאיש מקצוע ניטראלי.
בטיפול זוגי שאני מעניקה המטרה היא לזהות את הגורמים למשבר הזוגי וליצור תנועה לכיוון של דפוסי תקשורת חדשים, המאפשרים הקשבה, קבלה, קירבה וחיבור לצרכים הרגשיים של כל אחד מבני הזוג. זוגות רבים נקלעים למשברים שונים, עקב ארועי חיים לא צפויים, משברי בריאות, תעסוקה, שחיקה וריחוק, בגידה ולעיתים אף יש צורך בהתמודדות והכנה לתהליכי פרידה וגירושין. בנוסף, פעמים רבות עולים בטיפולים הזוגיים קשיים בתפקוד מיני ופערים בחשק, בהם ניתן לטפל באופן פרטני וזוגי במטרה לעורר את התשוקה והחשק מחדש ולייצר אינטימיות מינית נעימה ומספקת. לסיום, הנני עוסקת בליווי מטופלים בתהליכי בירור ועיבוד של הזהות המינית תוך התמודדות עם הדילמות השונות הנלוות לה.


האגודה אינה אחראית לתוכן המתפרסם בדף זה

 

מה באגודה?

  • מה חדש